Şartlar Koşullar

GARANTİ
mavicamtaki.com.tr’daki tüm ürünler, kişiye özel üretildiği üzere bu sayfada aksi belirtilmediği sürece garantili değildir.

İADE VE DEĞİŞİM
happyelektrik.com.tr ürünlerinin sipariş teslimatında hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 iş gün içerisinde yetkililerimizle iade / değişim için iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün tekrar üretilerek yenisi ile değiştirilecektir veya iadesi yapılacaktır. Bu tür hatalı ürün değişimleriyle ilgili geri dönüş kargo ücretleri mavicamtaki.com.tr’a aittir, müşteriye yansıtılmaz.
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımı dolayısıyla oluşmuş ya da 3 iş günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade veya değişimi yapılmaz. Bu durumda, ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki yasa gereği uygulamalar esastır.
1. Ürünler kişiye özel olarak üretildiği sebebi ile tekrar satılabilirlik özelliğinde olmadığından, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumdadır. Dolayısı ile mavicamtaki.com.tr tarafından hasarlı olarak gönderilen ürünler dışında iade ve değişim kabul edilmemektedir.
2. Hasarlı olan ürünler için iade / değişim talep etmek istediğiniz ürünün faturası mavicamtaki.com.tr tarafından kurumsal kesilmiş ise, ürünü geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden, sadece “Ürün Matrahı + KDV” şeklinde düzenlenmelidir. Faturası kurumsal olarak düzenlenen siparişlerin iadesi “iade faturası” düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
3. Müşteri tarafından gönderilen iade / değişim ürün işlemleri 3 iş günü içerisinde incelenerek, konu hakkında müşteriye ayrıntılı bilgi verilir.